Zapowiedź 17 kolejki

Już w najbliższą niedzielę 29 marca o godzinie 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie Zawiszy Serby. Tym razem drużyna zagra na wyjeździe z Koroną Czernina. Mecz jednak odbędzie się na boisku w Górze ponieważ boisko w Czerninie jest w remoncie. To dobra informacja dla graczy Zawiszy ponieważ lubią grać na tej płycie. W ostatniej kolejce Zawisza, która zajmowała przedostatnie miejsce w tabeli wygrała z Pogonią Góra która była uplasowana w górnej połówce tabeli i przyjechała do Serbów w roli faworyta. Mecz zakończył się fantastycznym wynikiem 7:0 dla gospodarzy. Wynik meczu zaskoczył wszystkich zgromadzonych oprócz zawodników Zawiszy, którzy wiedzieli,że bardzo dobrze przepracowali okres przygotowawczy. Rywal Serbów, Korona grała derby regionu Victorią Siciny. Po emocjonującym meczu dopiero w końcówce meczu ok 85 min udało się strzelić gospodarzom bramkę. Korona wygrała 1:0 . Także obie drużyny przystępują do meczu po wygraniu swoich poprzednich spotkań. Zawisza przystępuje do meczu z 14 pozycji natomiast Korona z 8 co czyni ją faworytem niedzielnego spotkania. Aczkolwiek piłkarze Zawiszy mają ambicję by z meczu na mecz pnąć się w górę tabeli. Zapowiada się niezwykle interesujące widowisko na które serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.