Okazja na kolejne punkty.

Już 12 kwietnia o godzinie 15:00 Zawisza będzie podejmował na własnym boisku beniaminka A-klasy Tęczę Kwielice. Drużynę, która przegrała ostatnie cztery mecze z rzędu, w tym dwie w tej rundzie. Ostatni pojedynek nie jest jednak chlubą dla Zawiszy gdyż poległa ona 6:3! Tym bardziej gracze z Serbów mają coś do udowodnienia. Patrząc na formę jaką prezentują drużyny w ostatnich meczach można śmiało powiedzieć, że faworytem tego spotkania jest Zawisza, ale w pamięci trzeba  mieć jednak ostatni mecz między tymi drużynami a przede wszystkim wynik.
Tęcza zamyka tabele przy czym traci dużo bramek, bo aż 16 w ostatnich 4 meczach strzelając zaledwie 3. Jest to okazja na to aby poprawić swój dorobek punktowy, bo łatwiejszego przeciwnika może już nie być.